Euroclub Leadership kamp već četvrtu godinu zaredom okuplja najbolje učenike sedmih razreda iz cijele Hrvatske. Kroz jedinstveni 7-dnevni program na engleskom jeziku, mladi talenti razvijaju liderske vještine, kritičko razmišljanje i samopouzdanje pod vodstvom izvornih govornika engleskog jezika.
Do sada je kroz program prošlo više od 30 učenika iz 13 općina i 10 županija, što ga čini jednim od uspješnijih projekata za razvoj mladih talenata u Hrvatskoj. Program je namijenjen učenicima koji se ne ističu samo odličnim ocjenama, već i kreativnošću, empatijom, sportskim duhom i željom da pomognu drugima.
Program se održava u Brodarici kod Šibenika, gdje učenici uz intenzivno učenje sudjeluju u sportskim aktivnostima i kreativnim radionicama.
Program uključuje:
Projekt se realizira uz podršku lokalnih samouprava koje prepoznaju važnost ulaganja u mlade lidere svoje zajednice. Za samo 690 EUR po učeniku, omogućujete svojim najboljim učenicima jedinstveno obrazovno iskustvo koje uključuje prijevoz, smještaj, prehranu i kompletan edukativni program.
U sigurnom okruženju Euroclub Youth resorta, koji već 30 godina uspješno organizira programe za mlade, vaši će učenici steći neprocjenjiva iskustva i prijateljstva koja će ih pratiti kroz život.
Pridružite se vodećim hrvatskim općinama koje već godinama nagrađuju svoje najbolje učenike i ulažu u budućnost svoje zajednice. Kontaktirajte nas za više informacija o tome kako i vaša općina može postati dio ovog uspješnog projekta.