Sport Academy

#ACTIVE Summer za one koji vole kombinaciju sunca&mora i sporta!

Provedi aktivno ljeto i isprobaj različite sportove!

Sudjeluj u brojnim utakmicama i turnirima!

Program obuhvaća osnove raznih sportova... sudjeluj na utakmicama i turnirima u različitim sportovima na kopnu i u moru.

Bez obzira želiš li svoj boravak u kampu provesti više "laganini", ili ti odgovara "moving" da ti se srce malo uzlupa, program Euroclub sportske akademije je pravi izbor za tebe.

#ACTIVE summer... Voliš sport, ali i uživati u suncu i moru... razumijemo te u potpunosti :)... igrati ćemo se i vježbati, ali malo "ležernije".
Uz sunce i more, imati ćeš priliku biti aktivan i naučiti osnove raznih sportova i sudjelovati na utakmicama i turnirima u sportovima na kopnu (odbojka, nogomet, košarka, rukomet, badminton,  štafete, streljaštvo, stolni tenis…) i moru (plivanje, ronjenje, vaterpolo, skokovi u more, veslanje…)