Leadership Academy

Današnji teenageri – sutra lideri!

Ovo je kombinacija sportskih i mentalnih aktivnosti za teenagere od 12-14 i 15-17 godina!

EXCELL & EXPLORE & ENJOY

Znate li da će se 65% današnje djece jednoga dana baviti zanimanjima KOJA TRENUTNO NE POSTOJE i za koje ih današnji obrazovni sustav ne sprema! Ono što će trebati su sasvim nova znanja do kojih će često dolaziti SAMOSTALNO i koja će se MORATI KOMBINIRATI!

Zbog toga im u Euroclubu nudimo, osim Engleskog kao jezika Svijeta, vježbe i aktivnosti za KREATIVNO RAZMIŠLJANJE, SPOSOBNOST RJEŠAVANJA PROBLEMA I EMOCIONALNU INTELIGENCIJU. Vježbat će načine ponašanja i akcije koje treba poduzeti da bi poštivali sebe i druge te da bi drugi poštivali njih.

Osim navedenih, Leadership academy uključuje i sportske aktivnosti neophodne za zdrav razvoj i život.

THINK POSITIVE & KEEP FIT & HAVE FUN

Program ima bazu od dva tjedna i idealno se kombinira s Adventure campom. Isto tako, možete se odlučiti i za 1 tjedan.

Dnevni raspored radionice

Lesson 1... Sport

Lesson 2... Leadership

Lesson 3... Leadership and team building

Ako već jesi lider – ovaj će te program učiniti boljim

Ako još nisi lider, program će ti pomoći razviti 'stav' lidera. Kao i pozitivan stav – i stav lidera mijenja sve – odjednom radiš stvari za koje nisi ni znao da možeš.