Robotics Academy

Kamp Robotike uz aktivni engleski za polaznike 7-13 godina

20 jutarnjih + 5 popodnevnih školskih sati

Izradi i isprogramiraj vlastitog robota koji će za tebe obavljati razne zadatke

Program se izvodi na engleskom jeziku

Engleskim se aktivno služimo u svakodnevnoj komunikaciji s voditeljima i vršnjacima

Uvod u STEM

U opuštenom okruženju upoznaj svijet STEM-a (Science, Technology, Engineering, Mathematics).

Zanimaju te tehničke stvari i želio/željela bi se ovo ljeto okušati u izradi vlastitog robota kojeg ćeš isprogramirati da umjesto tebe obavljaju razne zadatke?

Onda je vrijeme da zakoračiš u svijet robotike i novih digitalnih tehnologija a sve to uz odličnu zabavu i druženje sa svojim vršnjacima.

Radionice ljetnog kampa robotike namijenjene su djeci od 7 do 13 godina te nije potrebno predznanje za pohađanje radionica.

Ovo ljeto ćemo na radionicama robotike koristiti super pametne robotiće Ozobot Evo i edukacijski set mBot koji pružaju neograničene mogućnosti za ulazak djeteta u svijet STEM-a (znanost, tehnologiju, inženjering i matematiku). Izvrstan članak (review) o Ozobotu možete pročitati na ovom LINKU.

Svaki polaznik uz robota dobiva na raspolaganje i tablet uz pomoću kojeg ćemo isprogramirati robote što naše polaznike na lagan i zabavan način uvodi u svijet programiranja.

mBot je kompatibilan i s LEGO kockicama tako da svoju kreativnost ovo ljeto možete u potpunosti izraziti :).

Euroclub programi

Dates/ProgramOxford EnglishSportLeadership - skills for life Photo/Video RoboticsSpyGlamourJunior Counsellor BusinessArt and Crafts CroatianItalianGermanFrench
Junior (7-12) O O O O O O O OOOO
Teen (13-18) O O O O O O OO OOOO